Знайдіть найбільший корінь рівняння 2х²-9х+10=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Матасова Женя.

а=2, в=-9, с=10

Д=в²-4ас=(-9)²-4*2*10=81-80=1

х1,2=-в±√Д/2а=9±1/4

х1=2

х2=5/2

{5/2;2}