Знайдіть а6, якщо а3=1, а5-а9=12 арифметична прогресія ​


Ответы на вопрос

Отвечает Неретина Елизавета.

Ответ:

a6= –8

Объяснение:

a3+2d-a3-6d=12

2d-6d=12

-4d=12

d=-3

------------

a3=1; d=-3

a6=a3+3d

a6=1+3×(-3)=-8