Подайте вирази (2а+3в)², (2а-3в)² у вигляді многочлена. У відповіді запишіть їхню суму та різницю​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Макс.

Объяснение:

(2а+3в)²=4а²+12ав+9в²

(2а-3в)²=4а²-12ав+9в²

4а²+12ав+9в² + 4а²-12ав+9в² = 8а²+18в² сума виразів

4а²+12ав+9в² - 4а²-12ав+9в² = 18в² різниця виразів