1. Знайдіть суму і різницю многочленів: (3p – 4n) і (4n – 2p – 1); 2. Запишіть вираз у вигляді

многочлена 3с(5а²bc – ac³) 3. Подайте вираз у вигляді многочлена (х + 4)(2х – 1)

Ответы на вопрос

Отвечает Умрихин Ярослав.

Ответ:

1. (3p-4n)+(4n-2p-1)=3p-4n+4n-2p-1=p-1\\(3p-4n)-(4n-2p-1)=3p-4n-4n+2p+1=5p-8n+1\\2. 3c(5a^{2} bc-ac^{3})=15a^{2} bc^{2} -3ac^{4} \\3.  (x+4)(2x-1)=2x^{2} -x+8x-4=2x^{2} +7x-4

Объяснение: