Периметр прямокутника дорівнює 28 см, а його площа 40м². знайти сторони прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Кара-Сал Диана.

1м = 100 см

Площа прямокутника дорівнює добутку довжин його сторін, тому якщо одну сторону взяти на х м, то друга буде (40 / х) м. При цьому, периметр прямокутника дорівнює подвоєнній сумі його сторін, тобто (х + 40 / х) * 2 м. Виходить рівняння:

(х + 40 / х) * 2 = 0.28, тому що довжина сторін виражена у метрах, а 28 см- це 0.28 м.

х + 40 / х = 0.14, довжина кожної сторони більше за нуль, тому можна домножити обидві частинки рівняння на х:

x^2 + 40 = 0.14x

x^2 - 0.14x + 40 = 0

100x^2 - 14x + 4000 = 0

D = 196 - 1600000 < 0, тому такого прямокутника не існує