Периметр прямокутника дорівнює 28м,а його площа дорівнює 40м². знпйти стороны прямокутника ✨​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

{а*в=40;                {а=40/в

{2а + 2в = 28        {2 * 40/в + 2в = 28

2 * 40/в + 2в = 28

80/в +2в = 28

80+2в² = 28в

в² - 14в + 40 = 0

D = 14² - 4*40 = 196-160 = 36

в1 = 8/2 = 4;                     а1 = 40/4 = 10;

в2 = 20/2 = 10;                а2 = 40/10 = 4;

Відповідь: сторони прямокутника дорівнюють 4 м та 10 м.