Якщо довжину прямокутника зменшити на 3 м, а ширину збільшити на 3 м, то площа прямокутника

збільшиться 9м². Якщо ж довжину прямокутника збільшити на 2 м, а ширину на 4 м, то площа прямокутника зменшиться на 44 м². Знайдіть площу цього прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Лиля.

Ответ: 72 m^2

Объяснение:

Пусть  а- длина,  в -ширина,  тогда  S=a*b. далее получим систему из

двух уравнений :   (a-3)*(b+3)=ab+9  u  (a+2)*(b-4)=ab-44, раскроем

скобки,  ab+3a-3b-9=ab+9  или  3а-3в=18,  u   ав-4а+2в-8=ав-44,

или  -4а+2в=-36,   после сокращения получим:  а-в=6  и  -2а+в=-18,

сложим  и получим  -а=-12,  а=12  и  12-в=6,   в=6,

S=12*6=72