Послідовність (аn) є арифметичною прогресією з різницею d=5. Знайдіть а10, якщо а3= -2


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Настя.

Ответ:

-63

Объяснение:

Дано: a³ = -2; d = 5
Найти: а¹

Для нахождения a¹ воспользуемся формулой воспользуемся формулой:

a^n=a¹+d(n−1)⇒a¹=a^n−d(n−1)     a¹=−2−5(3−1)=−12
a¹ = -12
По формуле a^n=a¹+d(n−1) находим a¹⁰
a¹⁰ = -12 + 5(10-1)      a¹⁰ = -7 * 9 = -63