√(17-4√(9+4√5)) варіанти відповіді А. 2√(5)-3 Б. 2-√(5) В. 3+2√(5) Г. √(5)-2 Д. 13√(5)


Ответы на вопрос

Отвечает Шишкова Алина.

\displaystyle\bf\\\sqrt{17-4\sqrt{9+4\sqrt{5} } } =\sqrt{17-4\sqrt{5+4\sqrt{5} +4} } =\sqrt{17-4\sqrt{(\sqrt{5} +2)^{2} } } =\\\\\\=\sqrt{17-4(\sqrt{5} +2)}=\sqrt{17-4\sqrt{5} -8} =\sqrt{9-4\sqrt{5} } =\sqrt{5-4\sqrt{5} +4} =\\\\\\=\sqrt{(\sqrt{5} -2)^{2} } =\Big|\sqrt{5} -2\Big|=\sqrt{5}-2