Послідовність (an) є арифметичною прогресією з різницею d = 5.Знайди а6, якщо а3 = 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

a_3=2\; ,\; \; d=5\\\\a_6=a_5+d=(\underbrace {a_4+d}_{a_5})+d=a_4+2d=(\underbrace {a_3+d}_{a_4})+2d=a_3+3d\\\\\\\boxed {\; a_6=2+3\cdot 5=17\; }