Два учнізібрали разом 29 кг ягід. Скільки ягід Зібрав кожен учень, якщо у першого учня на 5 кг

більше ніж у другого? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Эрик Царь.

Ответ:

Объяснение:

х+5+х=29

2х=29-5

2х=24

х=12 кг ягід - другий,

х+5=12+5=17 кг ягід - перший

і, якшо можна, дай найкращу відповідь. дякую

Отвечает Шуверов Дима.
Хз даадададададапщапдададададададададаащащащалашшаащащащащащащащащассщ