Y= 2x+1 знайдіть її приріст якщо х знінюється від 4 до 4,3


Ответы на вопрос

Отвечает Шохолов Саша.
Для знаходження приросту функції y = 2x + 1, коли x змінюється від 4 до 4.3, вам потрібно обчислити значення функції при x = 4 та x = 4.3, а потім відняти перше значення від другого.

1. При x = 4:
y = 2 * 4 + 1 = 8 + 1 = 9

2. При x = 4.3:
y = 2 * 4.3 + 1 = 8.6 + 1 = 9.6

Тепер обчислимо приріст, віднявши значення функції при x = 4 від значення при x = 4.3:

Приріст y = 9.6 - 9 = 0.6

Отже, приріст функції y = 2x + 1, коли x змінюється від 4 до 4.3, становить 0.6.