Для функції у=0,5х² знайдіть приріст функції, якщо х0=1, а приріст аргументу дорівнює 0,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Земляникин Кирилл.

Ответ: Δу=1,12.

Объяснение:

у=0,5х²;    х₀=1;     Δх=0,8.

у(х₀)=0,5*1²=0,5.

у(х₀+Δх)=у(1+0,8)=0,5*(1+0,8)²=0,5*(1,8)²=0,5*3,24=1,62.

Δу= у(х₀+Δх) - у(х₀)=1,62-0,5=1,12.