Відомо що х1 = - 2 і х2 = 9 - корені квадратного рівняння х²+рх+q=0. Знайдіть коефіцієнт р


Ответы на вопрос

Отвечает Абыз Дильназ.

Ответ:

-7

Объяснение:

\displaystyle x_{1}+x_{2}=-\frac{p}{a}\\\\-2+9=-\frac{p}{1}\\\\-p=7\ \ \ \ |:(-1)\\\\p=-7