Разделите многочлен на одночлен СРОЧНО ПЖЛСТ ДАЮ 80 БАЛЛОВ 1)(1,8а~9-2,4а~8+3,6а~15):0,006а~5


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Матвей.

Ответ:

Давайте розглянемо вираз:

(1,8a⁹ - 2,4a⁸ + 3,6a¹⁵) / 0,006a⁵

Спочатку поділімо кожен член чисельника на 0,006a⁵:

(1,8a⁹ / 0,006a⁵) - (2,4a⁸ / 0,006a⁵) + (3,6a¹⁵ / 0,006a⁵)

Тепер спростимо чисельник, розділяючи кожен член на 0,006a⁵:

(1,8 / 0,006) * (a⁹ / a⁵) - (2,4 / 0,006) * (a⁸ / a⁵) + (3,6 / 0,006) * (a¹⁵ / a⁵)

Тепер обчислимо чисельник:

(1,8 / 0,006) = 300

(a⁹ / a⁵) = a⁴

(2,4 / 0,006) = 400

(a⁸ / a⁵) = a³

(3,6 / 0,006) = 600

(a¹⁵ / a⁵) = a¹⁰

Після спрощення чисельника отримаємо:

(300a⁴ - 400a³ + 600a¹⁰)

Отже, вираз (1,8a⁹ - 2,4a⁸ + 3,6a¹⁵) / 0,006a⁵ дорівнює 300a⁴ - 400a³ + 600a¹⁰.