Дослідіть на парність функцію: 1) у=3х-5; у= -4/х


Ответы на вопрос

Отвечает Хлебников Илья.

1) f(x) = 3x - 5

f(-x) = 3 * (-x) - 5 = - 3x - 5 → f(x) ≠ f(-x), f(-x) ≠ -f(x) ⇒ функція ні парна, ні непарна.

1) f(x) = -4 / x

f(-x) = -4 / (-x) = 4 / x → f(x) ≠ f(-x);

-f(x) = -(-4/x) = 4 / x → f(-x) = - f(x) ⇒ функція непарна.