Дослідіть на парність і не парність функцію у=х^3-х


Ответы на вопрос

Отвечает Топский Азамат.

f(x)=x^3-x\\f(-x)=(-x)^3-(-x)=-x^3+x=-(x^3-x)=-f(x)


Ответ: функция нечётна.

Відповідь: функція непарна.