Y = 2х2 -3x-2 х-2 знайти нулі функції ​ОЧеНЬ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Карпук Стас.

Ответ:

Нулі цієї функції (де y = 0) знаходяться, коли:

2x² - 3x - 2 = 0

Давайте розв'яжемо це квадратне рівняння:

x = 2 або x = -1/2

Отже, нулі цієї функції x² - 3x - 2 знаходяться при x = 2 та x = -1/2.