Розв'язати рівняння (x-5)(x +1+2) = 0Будьласка тільки рівняням​


Ответы на вопрос

Отвечает Слыш Влад.

Відповідь:

Розв'язуємо рівняння:(x−5)(x+1+2)=0(x−5)(x+1+2)=0Спершу розкриваємо дужки:(x−5)(x+3)=0(x−5)(x+3)=0Тепер використаємо властивість рівнянь, яка говорить, що добуток дорівнює нулю, якщо хоча б один з множників дорівнює нулю.Отже, ми маємо два можливих розв'язки:x−5=0x−5=0Розв'яжемо це рівняння для xx:x=5x=5x+3=0x+3=0Розв'яжемо це рівняння для xx:x=−3x=−3Отже, рівняння має два розв'язки: x=5x=5 і x=−3x=−3.

Пояснення: