X⁴-х²-2x-1 розкласти на множники 8 клас. Без коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Жигер Денис.

Ответ:

Объяснение:

X⁴-х²-2x-1 =X⁴-(х²+2x+1)= (х²)²-(x+1)²=(x²-x-1)(x²+x+1)

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

X4-x3+x3-х2-x2+x2-2x-1 додаємо та віднімаємо х3, додаємо і віднімаємо х2

X4-x3+x3-х2-x2+x2-x-x-1 подаємо -2х у вигляді різниці

x2*(x2-x-1)+x3-x2+x2-x-x-1 виносимо спільний множник x2 за дужки

x2*(x2-x-1)+x*(x2-x-1)+x2-x-1 виносимо спільний множник x за дужки

(x2-x-1)*(x2+x+1) виносимо спільний множник x2-x-1