6. В одному ящику удвічі більше яблук, ніж у другому. Скіль- ки яблук у кожному ящику, якщо у двох

ящиках разом 75 яблук?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Алиса.

Ответ:

50 і 25

Объяснение:

Нехай 1 ящик дорівнює × 2х, а другий х, тоді 2х + х =75

3х=75

х=75:3

х=25

1 яжик = 25 × 2 = 50