В одному ящику було на 12 кг яблук більше, ніж у другому. Коли з першого ящика переклали в другий

4 кг яблук, то виявилося, що маса яблук у другому ящику становить 5/7 маси яблук у першому. Скільки кілограмів яблук було в кожному ящику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Света.

Ответ: 18 кг у першому , 6 кг у другому

Объяснение:

Припустимо , що у першому ящику було - х кг, тоді у другому на 12 кг меньше (х-12) кг, коли з першого переклали в другий 4 кг,то в другому стало (х-12+4), а у першому 5/7(х-4). Тоді рівняння буде мати вигляд:

5/7(х-4)=(х-12+4)

5(х-4)=7(х-8)

5х-20=7х-56

5х-7х=20-56

-2х= -36

х=18 кг ( у першому ящику)

х-12=18-12=6 кг (у другому ящику)

Перевірка:

5/7(18-4)=(18-12+4)

5/7*14=10

10=10