Придумати 2 приклади з додаванням матриць і вирішити їх.


Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Максим.

\left(\begin{matrix}1 & 2 & 3 \\-1 & 0 & 5 \\3 & -4 & 4\end{matrix}\right)+\left(\begin{matrix}2 & 2 & -5 \\-1 & -1 & -1 \\-3 & -4 & -5\end{matrix}\right)=\left(\begin{matrix}1+2 & 2+2 & 3+\left(-5\right) \\-1+\left(-1\right) & 0+\left(-1\right) & 5+\left(-1\right) \\3+\left(-3\right) & -4+\left(-4\right) & 4+\left(-5\right)\end{matrix}\right)=\\\\\left(\begin{matrix}3 & 4 & -2 \\-2 & -1 & 4 \\0 & -8 & -1\end{matrix}\right)

\left(\begin{matrix}2 & -4 & 0 \\-3 & 0 & -3 \\0 & 4 & 5\end{matrix}\right)+\left(\begin{matrix}1 & -2 & -5 \\2 & 0 & 4 \\-5 & -5 & 0\end{matrix}\right)=\left(\begin{matrix}2+1 & -4+\left(-2\right) & 0+\left(-5\right) \\-3+2 & 0+0 & -3+4 \\0+\left(-5\right) & 4+\left(-5\right) & 5+0\end{matrix}\right)=\\\\\left(\begin{matrix}3 & -6 & -5 \\-1 & 0 & 1 \\-5 & -1 & 5\end{matrix}\right)