A + 3 За + 4 - 56 156 = Виконайте дію​


Ответы на вопрос

Отвечает Ли Феликс.
Давайте розглянемо вираз:

а + 3 * 3а + 4 - 56 * 156

Спершу множимо 3 на а:

3 * 3а = 9а

Тепер множимо 56 на 156:

56 * 156 = 8736

Тепер об'єднуємо всі члени виразу:

а + 9а + 4 - 8736

Додамо a і 9a:

a + 9a = 10a

Тепер додамо 10a до 4:

10a + 4 - 8736

Та віднімемо 8736:

10a + 4 - 8736 = 10a - 8732

Отже, результат виразу a + 3 * 3a + 4 - 56 * 156 дорівнює 10a - 8732!