За 7 порцій млинців і 2 салати заплатили 156 грн. Скільки коштує одна порція млинців і скільки -

один салат, якщо дві порції млинців на 9 грн дешевше за три салати ? Скласти систему рівнянь варіанти відповідей 7х +2у = 156 3у -2х = 9 7х - 2у = 156 3у - 2х = 9 7х + 2у = 156 -2х + 7у = 9 7х - 2у = 156 3у + 2у = 9

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Ксения.

Ответ:

7х +2у = 156  

3х - 2у = 9

Объяснение:

Нехай салат коштує х грн, млинці у грн, тоді за умовою

7х +2у = 156  

3х - 2у = 9