Скласти вираз: Одна сторона трикутника у 2 рази менша від другої сторони і на 2 см більша за третю.

Знайти периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Екатерина.

Відповідь:

Р = 4х - 2

Пояснення:

Перша сторона - х см

Друга сторона - 2х см

Третя сторона - (х-2) см

Р = а+в+с, де а,в і с - сторони трикутника;

Р = х + 2х + (х-2)

Р = х + 2х + х - 2

Р = 4х - 2

Відповідь: Р = 4х - 2