Розв'яжіть задачу одна сторона трикутника у 2 рази менша від другої і на 10дм менша від третьої.

Знайти сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 90дм​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Даня.

Ответ:Відповідь 25,50,15

нехай невідома сторона х, тоді друга 2х, а третя х-10. Складемо рівняння:

х+х-10+2х=90

4х=100

х=25 дм перша сторона

2)2*25=50 ДМ ДРУГА СТОРОНА

3)25-10=15 дм третя сторона

Відповідь 25,50,15

перевіримо оскільки периметр це сума всіх сторін Р=50+25+15=90дм

Объяснение: