Число -5 є коренем рівняння 1)-2х+3=0 2) х+7=1 3)3-х=8 4)4+х=9​


Ответы на вопрос

Отвечает Смородинов Миша.

Ответ:

Правильна відповідь 3

можемо просто підставити число -5 замість Х

У першому: -2×(-5)+3=0

10≠3

У другому: -5+7=1

Склавши ліву частину не отримаємо 1

У третьому 3-(-5)=8 перенесемо 3 у праву частину з протилежним знаком, тоді там буде 5

а - на - дає + у правій частині, там 5 , усе сходиться

у четвертому 4+(-5)=9

-5≠5

Объяснение:

Отвечает Иванова Руслана.

Ответ:

1) -2х+3=0

-2х=-3

х= 1,5 - не підходить

2)х+7=1

х=-6 - не підходить

3) 3-х=8

-х=5

х=-5 -правильний варіант

4)4+х=9

х=5 - не підходить

число -5 є коренем рівняння №3