Запишіть множину коренів рівняння (х+11)(х2-121)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.

Відповідь:

Для знаходження коренів рівняння (х+11)(х^2-121)=0, спершу розкриємо дужки та спростимо вираз:

(х+11)(х^2-121) = 0

Тепер розкриємо дужку (х^2-121) за допомогою різниці квадратів:

х^2 - 121 = (х + 11)(х - 11)

Тепер маємо:

(х+11)(х + 11)(х - 11) = 0

Тепер можемо визначити корені рівняння, розглядаючи кожний доданок окремо:

(х+11) = 0

х = -11

(х + 11) = 0

х = -11

(х - 11) = 0

х = 11

Отже, множина коренів рівняння (х+11)(х^2-121)=0 складається з двох коренів: х = -11 та х = 11.

Пояснення: