Одна із сторін рівнобедреного трикутника на 5 см довша від другої. Знайдіть ці сторони, якщо

перемитр трикутника дорівнює 29 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Болдырев Богдан.
1)5см однакові сторони 5+5+х=29
х=29-10 х=19
Відповідь:сторони однакові по5см основа19см
2)5см основа 5+х+х=29 2х=24 х=12
Відповідь:сторони однакові по12см основа 5см