Відрізок, довжина якого дорівнює 32 см, поділили на три нерівних відрізки. Відстань між серединами

крайніх відрізків дорівнює 18 см. Знайдіть довжину середнього відрізка. Обьясните пожалуйста! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Якубень Сергей.

Ответ:

b=4 cм

Объяснение:

отрезки длиной a, b и c

a+b+c=32

b+(a+c)/2=18

(a+c)/2=32-18=14

a+b+c=32

a+c=28

b=32-28=4

Отвечает Иванов Дима.

Відповідь:

Довжина середнього відрізка дорівнює 4 см.

Пояснення:

Вирішення без рівняннь.

Відстань між серединами крайніх відрізків дорівнює 18 см. Відповідно 32 - 18 = 14 см. - це сумма половонок крайніх відрізків. 14 × 2 = 28 см. - це сумма довжин двох крайніх відрізків. 32 - 28 = 4 см. - це довжина середнього відрізку.