В арифметичній прогресії a7+a15=16,4. Обчисліть a11


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

a7 = a1 + 6d = a11 - 4d

a15 = a1 + 14d = a11 + 4d

a7 + a15 = a11 - 4d + a11 + 4d = 2*a11

2*a11 = 16.4

a11 = 8.2

вообще

a(n - k) + a(n + k) = 2*a(n)