знайти кути паралелограма якщо його площа дорівнює 20 см^2 ,а висота що проведена з вершини тупого

кута ділить одну із сторін на відрізки 2 см і 8 см рахуючи від вершини гострого кута

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Виктория.

Відповідь: 45°, 135°

Пояснення: фото


Отвечает Семенов Афоня.

Ответ:      ∠ А = ∠ С = 45° ;   ∠ B = ∠ D = 135° .

Объяснение:

ABCD - паралелограм ; ВМ⊥AD ;  BM = h - висота паралелограма .

AD = a = AM + MD = 2 + 8 = 10 ( см ) ;S пар = a * h ;

10h = 20 ;         h = 20 : 10 = 2 ( см ) ;

ΔАВМ - прямокутний рівнобедрений , бо АМ = ВМ = 2 см .

Отже , ∠ А = 45° , а  ∠ В = 90°+ 45° = 135° .