Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вкажіть кількість його коренів х^2-3х-4


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

Объяснение:

d=b²-4ac=9+16=25

d>0  два корня