1.Знайти значення функції у(х)=2/(х-1) в точці х0= - 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Ханенко Саша.

Ответ:

-0,4

Объяснение:

y(x)=\frac{2}{x-1}\\\\x_0=-4\\\\y(x_0)=?\\\\y(x_0)=y(-4)=\frac{2}{-4-1}=\frac{2}{-5}=-0,4