При яких значеннь а рівняння:2x² - 16х + 5a = 0 має хоча б один дійсний корінь? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Розв'язання:

2x² - 16х + 5a = 0

a = 2; b = -16; c = 5a

D = b²-4ac (D≥0)

D = (-16)²-4•2•5a = 256-40a

256-40a ≥ 0

40a ≤ 256

a ≤ 256/40

a ≤ 32/5

a ≤ 6,4

a є (-∞; 64]

Відповідь: (-∞; 64]