Лінійна функція задана формулою y=6x-3 Знайдіть: а) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 4 б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -15

Ответы на вопрос

Отвечает Левшина Даша.

Ответ:    а ) у = 21  ;   б ) х = - 2 .

Объяснение:

y=6x-3

а) х = 4 ;  у = 6*4 - 3 = 21 ;   у = 21

б) у = - 15 ;   6х - 3 = - 15 ;   6х = - 15 + 3 ;   6х = - 12 ;  х = - 12 : 6 ;  х = - 2 .