Пасажирський поїзд проходить відстань, що дорівнює 480км, на 4 години швидше, ніж товарний.

Знайдіть швидкість кожного поїзда, якщо швидкість товарного менша від швидкості пасажирського на 20км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Раскова Лера.

Ответ:

Скорость товарного поезда = 40 км/час, а скорость пассажирского

поезда = 60 км/час .

Объяснение:

Скорость товарного поезда = V (км/час)

Скорость пассажирского поезда = V+20 (км/час)

Время проезда пассажирского поезда = t (час)

Время проезда товарного поезда = t+4 (час)

S=480 км