Середнє арифметичне чисел 2,75 та х дорівнює 3,7. Знайдіть число х. Терміново будь ласка)))


Ответы на вопрос

Отвечает Аманова Сабина.

(2,75+х)/2=3,7

2,75+х=7,4

х=7,4-2,75=4,65