Пасажирський поїзд проходить відстань, що дорівнює 480км на 4 год швидше, ніж товарний. Знайдіть

швидкість кожного поїзда, якщо швидкість товарного на 20 км/год менша від швидкості пасажирського

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Сергей.

Ответ:

40 км/год -швидкість  товарного поїзда

60 км/год- швидкість пасажирського поїзда

Объяснение:

х км/год - швидкість товарного поїзда

х+20 км/год - швидкість пасажирського

480/х - 480/(х+20)=4

480(х+20-х)=4х(х+20)

9600=4х²+80х

х²+20х - 2400=0

D/4=10²+2400=2500=+-50²

х1= -10-50=-60 - не підходить

х2=-10+50=40(км/год) -швидкість  товарного поїзда

40+20=60(км/год) - швидкість пасажирського поїзда