БУДЬ ЛАСКА!!!Пасажирський поїзд проходить відстань що дорівнює 480 км на 4 год швидше ніж товарний.

Знайти швидкість кожного поїзда якщо швидкість товарного на 20 км / год менша від швидкості пасажирського. За квадратним рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Арыстанбаев Дархан.
Х км/ч - скорость товарного поезда
х+20 км/ч - скорость пассажирского

480/х - 480/(х+20)=4
480(х+20-х)=4х(х+20)
9600=4х²+80х
х²+20х - 2400=0
D/4=10²+2400=2500=+-50²
х1= -10-50=-60 - не подходит решению
х2=-10+50=40(км/ч) -скорость товарного
40+20=60(км/ч) - скорость пассажирского