Помогите!!!!!! 100 балов!!!!Один із пішоходів відстань 10 км подолав на 20 хв швидше ниж другий.

Знайдіть швидкість кожного пішохода, якщо відомо, що один із них рухався зі швидкістю на 1км/год більшою ніж другий

Ответы на вопрос

Отвечает Мокиевский Олег.

Пояснення:

20 хв.=1/3 год.

Нехай швидкість одного пішохода дорівнює х км/год.

Тоді, швидкість другого пішохода дорівнює (х-1) км/год.        ⇒

\frac{10}{x-1} -\frac{10}{x}=\frac{1}{3} \\3*10*x-3*10*(x-1)=1*x*(x-1)\\30x-30x+30=x^2-x\\x^2-x-30=0\\D=121\ \ \ \ \sqrt{D}=11\\x_1=-5\notin\ \ \ \ x_2  =6\in.\\6-1=5.

Відповідь: швидкість одного пішохода дорівнює 6 км/год,

                   швидкість другого пішохода дорівнює 5 км/год.