Срочно ❗❗❗❗❗ 8 клас ❗1) Спростіть вираз с²+6с-7с²+10с+21 - через риску дробу 2) Розв'яжіть

задачуОдин із лижників пройшов відстань 20 км на 20 хв швидше,ніж другий. Знайдіть швидкість кожного лижника,якщо один із них пересувається зі швидкістю на 2 км)год більшою,ніж другий.3) Розв'яжіть задачу.Турист проплив човном проти течії річки 6 км та озером 15 км,витративши на шлях озером на 1 год більше, ніж на шлях річкою. Швидкість течії річки 2 км/год. Знайдіть швидкість руху човна озером.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

1) (c²+6c-7)/(c²+10c+21)=((c²+7c)-(c+7))/((c²+7c)+(3c+21))=((c+7)(c-1))/((c+7)(c+3))=(c-1)/(c+3)

2) (x+2) - скорость 1-го лыжника, км/ч.

x - скорость 2-го лыжника, км/ч.

20 мин = 20/60 ч = 1/3 ч

20/x -20/(x+2)=1/3

(20(x+2-x))/(x²+2x)=1/3

120=x²+2x

x²+2x-120=0; D=4+480=484

x₁=(-2-22)/2=-24/2=-12 - ответ не подходит.

x₂=(-2+22)/2=20/2=10 км/ч - скорость 2-го лыжника.

10+2=12 км/ч - скорость 1-го лыжника.

Ответ: 12; 10.

3) x - скорость лодки (скорость лодки по озеру), км/ч.

15/x -6/(x-2)=1

15x-30-6x=x²-2x

x²-11x+30=0; D=121-120=1

x₁=(11-1)/3=10/2=5 км/ч - скорость движения лодки по озеру.

x₂=(11+1)/2=12/2=6 км/ч - скорость движения лодки по озеру.

Ответ: 5 км/ч или 6 км/ч.