Срочно!!! Відстань 12 км один пішохід подолав на 24 хв швидше, ніж другий. Знайдіть швидкість

кожного пішохода, якщо відомо, що перший рухався зі швидкістю на 1 км/год більшою, ніж другий.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шатинська Ксенія.

Ответ:

6 км/год, 5 км/год

Объяснение:

Нехай швидкість першого пішохода х км/год, тоді швидкість другого х-1 км/год.  24 хв=0,4 год. Маємо рівняння:

12/(х-1) - 12/х = 0,4

0,4х²-0,4х-12=0

х²-х-30=0

За теоремою Вієта х=-5 (не підходить)  х=6

Швидкість першого пішохода 6 км/год, другого 6-1=5 км/год