Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вкажіть кількість його коренів х²+4х-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Karapetsian Margarita.

Ответ: D= 36, 2 корня (х1=1, х2 = -5)

Объяснение:

x^2 +4x-5 =0

D = 16 +20 = 36( по формуле D= b^2 -4ac)

✓D = 6

x1 =( -4+6)/2 =1 (формула (-b^2 +-√D)/2a

x2 = (-4-6)/2 = -5

Отвечает Котик Алина.

Ответ:

Объяснение:

х²+4х-5=0

Δ=16+20=36 > 0  (2 корня)