три числа x1, x2 , x3 утворюють зростаючу арифметичну прогресію. знайдіть x2, якщо сума цієї

пргресії дорівнює 9​

Ответы на вопрос

Отвечает Моршинина Даша.

Ответ:

3

Объяснение:

S3=(2a1+d(n-1))/2)×3

9=2a1+2d/2 ×3

2a1+2d=6 /2

a1+d=3-решение

a1=1 d=2

x2=a1+d=1+2=3