Рівняння 3(4-2x)+6=-2x+4


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.
12-6х+6=-2х+4;
2х-6х=4-6-12;
-4х=-14
х=3,5
Якщо не важко познач будь ласка як найкраща відповідь)
Отвечает Василенко Мария.

Ответ:

x=-3,5

Объяснение:

12-6x+6=-2x+4

-6x+2x=-12-6+4

4x=-14

x=-14:4

x=-3,5