Не розв'язуючи рівняння, визначте, скільки коренів воно має

а)5x²+3x-8=0б)4x²-9x+15=0в)5x²+9x+4,05=0​

Ответы на вопрос

Отвечает Борщ Саша.

Ответ:

Объяснение:

а)5x²+3x-8=0

Δ=9+160 > 0    2 коренів

б)4x²-9x+15=0

  Δ=81-240 < 0  немає коренів

в)5x²+9x+4,05=0

Δ=81-81    1 коренів