Довести, що при будь-якому значенні х квад­ратний тричлен х2 – 4х + 9 набуває додатного значення.

пожалуйста ответьте!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Лиза.

Ответ:

смотри обьяснение

Объяснение:

x2 - 4x + 9 = x2 - 4x + 4 + 5 = (x-2)2 + 5 ---> що при будь якому значенні х рівняння буде додатним, бо х - 2 в квадраті!