Довести, що при будь-якому значенні х квад­ратний тричлен х2 – 4х + 9 набуває додатного значення.


Ответы на вопрос

Отвечает Зиятдинова Аиша.

Ответ:

Объяснение:

x² - 4x + 9 = x² - 4x + 4 + 5 = (x-2)² + 5 ⇒ що при будь-якому значині x рівняння буде додатнім, бо x - 2 в квадраті